Nabídka nápojů

Nabídka nápojů

Kromě dobrého piva BB a Pilsner Urquell, vína z Habánksých sklepů a skvělé kávy Piacetto k nám můžete zajít třeba na koktejl, kterých vám můžeme nabídnout celou řadu.  Přijďte a nalaďte se do letní nálady, i když je venku třeba mráz. Jelikož při každé zábavě nám občas vyhládne, kuchař pro Vás připraví výbornou pizzu, zeleninové saláty, zapékané bagety a vynikající hamburgery. Navíc vše rozvážíme až k Vám domů a při objednávce nad 300 Kč zdarma.
Salonek

Salonek

Kdo dává přednost klidnějšímu prostředí například k pracovní schůzce, či posezení s kamarády,  jistě ocení kvalitní italskou kávu Piacetto nebo některé z kvalitních moravských vín z Habánských sklepů. Ke klidnější náladě Vám jistě přispěje možnost posezení v odděleném salonku, který je navíc nekuřácký. Nejen v tomto salonku, ale v celém prostoru Vrtule je Vám zdarma k dispozici WiFi připojení.
Samovýčepy

Samovýčepy

Přijďte k nám s přáteli posedět a zažít večer zase trochu jinak. Pro milovníky piva tu máme jedinečnou možnost si tu pivo sami točit. Jedná se o dva samovýčepy, kde si každý u stolu může točit sám.  Je to na Vlašim něco zcela nového a jistě zábavného. Nejen, že se tím vaše parta baví u stolu, ale můžete také soupeřit se stolem sousedním a motivovat vás k tomu může lákavá cena, za každý překonaný rekord.

Srdečně Vás zveme na  diskotéku. Čekají na Vás akce, soutěže, spousty Dj´s s různým programem a hlavně zábava. Otevřeno je od 21:00 do 04:00. Těšíme se na Vás každý pátek !!!!!

Tento víkend se na Vás opět budeme těšit na naší diskotéce!!!